Вплив срібла на організм жінки.

Понад тисячу років люди справді виробляли срібні прикраси. Для цих функцій його використовують практично всі люди на земній кулі. За язичницькими віруваннями ця сталь має особливе світіння, тому її з давніх-давен називали «місячним металом». Тим не менш, не варто зосереджуватися лише на привабливості цього металу. Він також має єдині в своєму роді атрибути. Крім того, не всі усвідомлюють, як срібло і срібні прикраси впливають на організм людини. Срібло – місячна сталь.

Цілющі властивості

І його ідентифікують медичні будинки:

1. Наприклад, якщо налити воду прямо в срібний посуд, вона довго збереже свою свіжість;

2. Точно так само і з молоком, якщо ви кинете срібний перстень прямо в глечик з ним.

Тому в віки полководці вважали за краще пити спиртову воду зі срібних чаш. Дійсно, у цьому випадку були пошкоджені всі інфекції, які були такими звичайними в той час. Можна купити срібні вироби від виробника на нашому сайті за вигідними цінами.

Срібло має такі властивості:

покращує зір;

зміцнює серце, а також його судини;

може допомогти при печії та інших захворюваннях шлунка.

А для тих, хто почувається нездоровим під час перепадів температур, срібло – порятунок. Тим не менш, перш ніж вибрати ювелірний виріб з цієї сталі, ви повинні визначитися, як ваш організм буде реагувати на цю сталь. Коли ви сильно зневоднені, але з якихось причин це вам заборонено або під рукою немає чистої води, ви можете посмоктати срібло, і ваша спрага неодмінно пройде.

Потужність

Окрім зцілення будівель, ця сталь додатково здатна позитивно впливати на енергетичне поле людини.

У 19 ст. Здатність цієї сталі іонізувати воду була офіційно показана, але люди використовували цю житлову нерухомість задовго до цього. Іони срібла згубно діють на небезпечні для людини мікроби, але при цьому жодним іншим чином не впливають на корисні. Тому його називають найблагороднішим металом.

Підходить для

Кожен має власну конституцію, а також свою енергію. Постійні умови, а також алергічні реакції можуть додатково матеріалізуватися різними методами для кожного. Як наслідок, носіння срібних виробів може супроводжуватися надзвичайно приватними відгуками.

Бувають випадки, коли навіть місячна сталь може не підійти ні одній людині, ні більше. У цій ситуації його здоров’я може погіршитися:

– обов’язково з’явиться запаморочення або мігрень;

– разом із запаленням і навіть випаданням на ділянках шкіри, які торкаються срібла.

Місячна сталь може записувати почуття та настрій людини:

-він не терпить жахливих людей, мораль яких йде на знижений рівень їхнього зростання;

-не терпить агресивних педантів і прагматиків.

Цей метал може завдати шкоди лише таким людям.

Срібні вироби сприятливо впливають на людей, які народилися під знаками Риб або клітин Рака. Цей метал віддає перевагу чесним і чесним людям, які вміють співчувати та ідентифікувати себе.

Медицина

Дезінфікуючі побутові властивості цієї сталі фактично відомі всім давно, що зумовило широке використання цієї сталі для виготовлення медичних інструментів. Тим не менш, останнім часом було також виявлено, що іони срібла можуть впливати на клітини фібробластів. Тобто в майбутньому дослідники, які використовують цей метал, зможуть відкрити ліки від раку.

Дизайн

– Людина, яка віддає перевагу срібним прикрасам, покращує пам’ять;

– Такий метал допомагає впоратися з алергічними проявами;

– Одягання довгого ланцюжка на шию допомагає таким органам тіла, як серце та легені;

– А також носіння трусів благотворно впливає на щитовидну залозу;

– Помічником у лікуванні неможливості завагітніти можуть стати браслети та годинники зі срібла;

– Людям, які борються з гіпертонією, не рекомендується захоплюватися масивними срібними каблучками: їх носіння може спровокувати стрибки високого тиску;

– Особи, які відчувають серйозні головні болі мігрені, повинні придбати срібні ланцюжки, а також нарукавні пов’язки;

-Крім того, такі прикраси служать жінкам, схильним до істерик, а також нестабільності настрою (наприклад, під час менопаузи), оскільки срібло стабілізує нерви;

– Люди, які мають проблеми із зайвою вагою, також носять срібні речі.